Osztályok


9/Ny

Osztályfőnök: Bér Bernadett

018

Balga Sebastián
Bevíz Ladislav
Bobák Kornél
Borda Bertram
Bökényi Alex
Dombai Barna
Dombóvári Máté
Erdős Barnabás
Finta Levente
Gáspár Bernadett
Hesz Milán Mihály
Homolya Ákos
Jobbágy Máté László
Kenesi Kornél
Kiss Levente Márk
Koczka Balázs
Konderla Sámuel
Kozma Levente
Major Levente
Makai Kristóf
Marcalek Máté
Nagy Dávid
Nagy Marcell István
Rácz Dániel
Révai Erik
Rigó Dávid István
Szilvási Kornél
Tóth Zsófia
Udvarhelyi Zsombor
Verebes Bálint Ignác
Vizi Adrián
Zsíros Gábor Géza
Zsíros Kata

 

9.A

Osztályfőnök: Daróczi Tamás

006

Balogh Lara
Csábi Elizabet Emma
Dancsok Nikolett
Dulai Zsófia
Fábián Virág
Havaj Tifani
Holes Lora
Lavrik Annamária
Molnár Barbara Kata
Molnár Bence
Oláh Dorina
Radics Réka
Szondy Vivien
Cseri Brenda Kolett
Szele Kíra

 

9.B

Osztályfőnök: Bucsányi Péter

010

Bátonyi Dávid
Beke Szabolcs
Cserháti Máté
Farkas Ivett Bianka
Farkas Laura Fanni
Farkas Szabolcs
Gréczi Sára
Jasztrapszki Barbara
Jasztrapszki Beatrix
Kiss Máté
Komjáti Noel
Kordics Kristóf
Kosik Alex
Kövesdi Tamás
Krecsmarik Zalán András
Oravecz Anna
Rácz Elemér Roland
Rózsa Alen János
Szlobodnyik Milán
Szűcs Roland
Tomony Márk
Tor Benedek
Tóth Kristóf Gergő
Tóth Stanislav
Vas Titusz
Oláh Márió
Dorogi László

 

9.D

Osztályfőnök: Velkey Géza

013

Bencsik Csenge
Bozsó Máté
Cseh Veronika Melinda
Csernyik Benjámin
Düz Sehmus
Filip Tamás
Garamvölgyi Levente
Garamvölgyi Liza
Iványi Viktória
Kiss Dávid Barnabás
Kónya Kitti
Kovács Bálint
Krupa Eszter
Mezei László
Sebes Lili
Szalánszki Zsófia
Szőllősi Lili Klára
Vámos Adél
Varga Erik
Varga Kamilla Luca
Bagyinszki Denissza
Dávid Máté
Dombi Nikolasz
Koplányi Bálint
Máté Annabella
Sas Dániel
Zagyvai Sára

 

10.A

Osztályfőnök: Kökény Szilvia

032 042

Burai Bence
Deszkovics Bianka
Donkó Laura Anna
Fábián Laura
Gácsi Dorina
Gubó Imre Félix
Gyenes Hunor
Gyurika Ádám
Hrubecs Réka
Kordics Rita
Lakatos Diána Natália
László Csenge
Leszák Kinga
Mákos Veronika
Oláh Adrián Róbert
Oláh Eszter
Pálinkás Patricia
Petrovszki Petra Virág
Sladovníková Sofia
Somlyai Dorina Mária
Stolcz Elizabet
Szabó Krisztina
Szintai Szabolcs
Szladovics Máté
Szőrös Melissza
Vachó Kevin Péter
Virág Enikő
Vraskó Ádám

 

10.B

Osztályfőnök: Barnáné Kiss Éva

046 029

 

 

Berényi Petra
Czibulya Márk
Deák Levente
Deák Martin
Fekete Anna
Híves Sebastian
Kerék Benjamin
Klincsok Szabolcs János
Kocsis Eliza
Kordics Balázs
Kovács Máté
Kuris Natália
Laczka Adrián Zsolt
Lázár Marcell
Medve Adrián
Moldován Péter
Mravik Patrik Zoltán
Novák Márk
Nováki Gergő
Oláh Rikárd
Páris Artúr
Ponyi Álmos
Saliga Patrik Valentin
Seres Szabolcs
Szabó Máté
Szabó Richárd Renátó
Szathmári Gergő
Szép Norbert
Szilvási Dániel
Szklenár Andos Milán
Szkleván Richárd
Urbán Tibor Márk
Varga Balázs Ferenc
Várkúti Kornél
Varsányi Barnabás
Vidomusz Tímea Zsuzsanna
Virág Tünde

 

 

11.A

Osztályfőnök: Teknős Miroslava

036

 

Barabás Liza
Berki Vivien
Cseh Alexandra
Cservenák Dorina
Dancs Luca
Fábián Zsófia
Hidasi Marianna
Kaluzsa Letícia
Klibán Boglárka Dorina
Komoróczy Donát
Magulya Viktória
Oláh Vanda
Ribár Panna
Salma Nóra
Varga Gréta
Varga Lizandra

 

11.D

Osztályfőnök: Kőszeghy Gabriella

022

 

Balatoni Zsolt
Benyó Dóra
Boros Dániel
Cseh Krisztián Béla
Dombovári Petra
Farkas Dominik István
Fejes Réka
Golyán Anna
Gombkötő Máté
Kiss Barnabás
Kocsis Anna
Krenács Donatella
Molnár Balázs
Nemesi Martin
Németh Ábel
Péter Erik István
Pribeli Ákos
Rigó Patrik
STEINER FELÍCIA
Szvetlik Anna
Vincze Bálint
Zatyko Dávid
Fábián Krisztián
Kozák Levente
Markó Márk Vilmos

 

12.A

Osztályfőnök: Hreskó Józsefné

057

 

BABLENA DORINA
BABOLCSAI PATRÍCIA
BALOGH BOGLÁRKA BIANKA
BALÓ SZENDE
BARANYI FANNI
BUDAI BERNADETT
CINGEL IVETT KATALIN
CSONKA TAMÁS KEVIN
HOLCZBERGER STEFÁNIA
JUSZTIN SZONJA
MIHÁLY ALEXANDRA
NAGY CSENGE
RÁCZ TÜNDE
SZALKAI BOGLÁRKA
TÓTH MARTINA
TŐZSÉR KRISZTINA

 

12.B

Osztályfőnök: Major Krisztina Katalin

064

 

BALGA KRISZTIÁN JÁNOS
BERÉNYI FANNI
BOZSÓ BARBARA
DANYI KITTI
ERDŐS XÉNIA KATALIN
FÁBIÁN TAMÁS
GÉCZI BÁLINT
GYIMESI DOREN LAURA
HEGEDÜS HANNA
HESZ MÓNIKA
KÁPLÁR CECILIA
KIS ESZTER
KOVÁCS GÁBOR ÁBEL
LAJTOS DÁVID ANDRÁS
NAGY TAMÁS
OLÁH MARTIN
PÁLINKÁS SÁRA
PALMAN DÁNIEL
PÁLYA TAMÁS
PISTYUR DÁVID
PREVÍZ DÁNIEL
SUHAJ MILÁN
SZABÓ GYÖNGYVÉR
SZABÓ MÁRTON
SZÉLES ÁKOS DÁNIEL
VICZIÁN GÁBOR
VIRÁG HAJNALKA

 

12.C

Osztályfőnök: Szádvári Szabolcs

050

 

BODA ZSOMBOR
FÁBIÁN DOMINIKA
KISS KRISZTIÁN
KOVÁCS GÁBOR
LÁSZLÓ BETTINA
MAKKAI PÉTER
MIHÁLY DÁNIEL
MOLNÁR GYÖRGY
NAGY MARTIN
PAPP ÁDÁM
SCHOTTNER ZITA
STOFF ROLAND
SZALATNYAI BALÁZS
TÓTH MÁTÉ

 

12.D

Osztályfőnök: Tóth Loretta

053

 

ADAMEK GERGŐ
BARNA BERTOLD
BERKESI PÉTER
DARNYIK MÁRK NORBERT
FEHÉR BOTOND
HRAHOVSZKI ÉVA
JUHÁSZ LEVENTE
KIS MIRELLA
KOCZKA FIAMETTA
KRAMLIK ISTVÁN
KUPECZ GABRIELLA
LITAVSZKI CSABA BENDEGÚZ
MÁCZA MÁRKÓ BÉLA
MÉSZÁROS NOÉMI
NASZÁLY KORNÉL
OLÁH EVELIN
PÁSZTOR MÁRK
RÁCZ VIRÁG
RUDIK SEBASTIÁN
STREICHOVONETZ JÁNOS
SZENDREI ROLAND
SZEVERÉNYI KRISZTINA
SZIGETI PANNA
SZKLEVAN MILÁN
ZGHEIB GOLDA ANGELINA